Автоклав Woson Tanzo Touch B – клас стерилізації - В
- Наявність прінтера, роз’єму USB та SD card
- Розмір корпуса автоклава: 675 мм х 470 мм х 400 мм
- Об’єм стерилізаційної камери: 23л.
- Розмір стерилізаційної камери: діаметр 245 мм., довжина 470 мм
- Потужність 220 V, 1700 VA.
- Кількість лотків в камері - 4 шт.
- Вага: 55 кг
- Об’єм резервуара для води – 4 л.
- Режим сушки — автоматичний (вакуумний)
- Тип керування електронно-механічний
- Цикл стерилізації при температурі 121−134 °C та тиску 1,1 — 2,1 bar складає 20 – 3,5 хв.
- Режим ручного циклу стерилізації — довільний
- Цикл «розігрів-стерилізація-скидання тиску» в автоматичному режимі займає 17,5 - 40 хв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Woson |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автоклав |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Количество лотков в камере | 3 шт. |
| Объем стерилизационной камеры | 18/23 л |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Размер стерилизационной камеры | диаметр 250 мм., длина 520 мм |
| Размеры корпуса автоклава | 405мм х 400 мм х 655 мм |
| Расход воды на один стерилизационный цикл | 250 мл |
Информация для заказа
- Цена: 92 082 ₴




