
Керамический инфракрасный панельный обогреватель TC500R 500Вт (Белый мрамор)
- В наличии
3 200 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TEPLOCERAMIC ТС500R - новинка 2017 року ТМ ТЕПЛОКЕРАМІК, створена на базі моделі ТС400M і має кілька поліпшень. Це обігрівач має ті ж розміри керамічної поверхні - 60х60см і потужність 500Вт, але укомплектований вбудованим програмованим терморегулятором, який дозволяє змінювати температуру нагріву панелі і виставляти температуру повітря в приміщенні.Устройство абсолютно безпечне для здоров'я і не сушить повітря, завдяки ефекту "теплого каменю". Слід зазначити, що при використанні даного пристрою економія на опаленні досягає до 30% в порівнянні з використанням радіаторів або тепловентиляторів. Пристрій дуже простий у використанні, швидко і просто монтується і не вимагає обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Теплокерамик |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Керамика, Металл |
| Назначение | Бытовое |
| Особенности | Терморегулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Индикатор температуры | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Технические характеристики | |
| Максимальная температура нагрева | 95 град. |
| Мощность обогрева | 500 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь нагревательного элемента | 9 |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴




