Зріст користувача: 1350-1400.
Засіб для самостійного пересування користувача на вулиці за допомогою мускульної сили, що прикладається до педалей велосипеда, які оснащені тримачами для ніг, або за допомогою супроводжуючої особи, яка використовує ручку для супроводу / керування. Зазвичай характеризується відсутністю можливості індивідуальної адаптації системи сидіння.
Технічні характеристики:
Діаметр колеса 406мм.
Довжина (без ручки) 1450мм.
Ширина 610мм.
Висота сидіння 600-800мм.
Максимальне навантаження 50кг.
Маса виробу 26.5кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 26.5 кг |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Надувные колеса | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 см |
| Длина | 145 см |
| Ширина | 61 см |
Информация для заказа
- Цена: 21 536 ₴






