


APC Джерело безперебійного живлення Smart-UPS 2200VA/1980W, LCD, USB, SmartConnect, 8xC13
- В наличии
- Код: SMT2200RMI2UC
101 915 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення Smart-UPS 2200VA/1980W - це надійний пристрій від компанії APC, що забезпечує ефективний захист електроніки від перепадів напруги та відключень електропостачання. Обладнане зручним LCD-дисплеєм для моніторингу стану та параметрів роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 42.31 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Входное напряжение | 151-302 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1980 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 2200 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86х480х683 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 101 915 ₴




