Акумуляторне резервування та захист електроживлення для електроніки та комп'ютерів. Забезпечує можливість налаштування ДБЖ на оптимальну ефективність у заданій інфраструктурі електроживлення або із застосуванням генераторів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Время работы при полной нагрузке | 2.6 хв |
| Входное напряжение | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 180-266 В |
| Ефективна вихідна потужність | 400 Вт |
| Захист | захист лінії передачі даних/аналогова телефонна лінія для телефону, факсу, модему або DSL (з'єднувач RJ-45), Мережева лінія – 10/100 Base-T Ethernet (роз'єм RJ-45) |
| Макс. вихідна потужність | 650 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 120 x 130 x 365 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | резервний (Back-UP) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда/східчаста |
| Час перемикання на батарею | 6 мс /- 10 мс |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10.3 хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 269 ₴







