


APC Джерело безперебійного живлення Easy UPS SRV 2000VA/1600W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 3xC13
- В наличии
- Код: SRV2KRIRK
54 912 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоякісне ДБЖ з подвійним перетворенням, розроблений для забезпечення необхідного захисту електроживлення навіть у найбільш нестабільних умовах живлення. LCD-дисплей надає інформацію про стан пристрою, а наявність портів USB та RS232 робить його ідеальним для використання в обладнанні, яке вимагає додаткового контролю та з'єднання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.2 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 160-280 В, 100-280 В/(half load) |
| Ефективна вихідна потужність | 1600 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 2000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86 x 437 x 462 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 54 912 ₴




