Джерело безперебійного живлення з захистом від імпульсних перешкод для електронної апаратури і комп'ютерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 1 шт |
| Вес | 6.32 кг |
| Время работы при полной нагрузке | 3.8 хв |
| Входное напряжение | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 160-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 300 Вт |
| Захист | захист від перевантажень, фільтрація перешкод, захист лінії передачі даних, звукова сигналізація, розетки з акумуляторним живленням і захистом від сплесків напруги |
| Макс. вихідна потужність | 500 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 165 x 91 x 284 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | резервний (Back-UP) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 мс /- 10 мс |
| Час повної зарядки | 360 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 14.1 хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 955 ₴









