
Eaton Джерело безперебійного живлення 5S, 1500VA/900W, USB, 8xC13
- В наличии
- Код: 5S1500i
18 282 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення Eaton 5S модель 5S1500i - це компактне та ефективне рішення для резервного живлення, яке забезпечує потужність 1500VA/900W. Воно оснащене портом USB для підключення та вісьмома роз’ємами C13, чотири з яких призначені лише для захисту від перенапруг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.08 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 175-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Захист | захист від повного розряду батарей |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 250 x 87 x 382 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11 хв |
Информация для заказа
- Цена: 18 282 ₴




