Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.96 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Діапазон вхідної напруги | 184-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 700 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86.2 x 440 x 405 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
Информация для заказа
- Цена: 31 590 ₴







