
APC Джерело безперебійного живлення Smart-UPS 3000VA/2700W, LCD, USB, SmartConnect, 8xC13, 1xC19
- В наличии
- Код: SMT3000IC
103 723 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Smart-UPS 3000VA представляє собою потужний лінійно-інтерактивний пристрій безперебійного живлення, який постачається з чистою синусоїдою від визнаного виробника APC. Цей пристрій ідеально підходить для застосувань у сфері серверів, сховищ, мережевих шаф, бізнес-телефонії VoIP та роздрібних POS-пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 52.5 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 151-302 В/(+/- 3 Гц) |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Захист | захист від сплесків напруги |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 435х197х544 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 103 723 ₴




