Це однофазне ДБЖ APC Easy UPS призначене для ІТ-фахівців або мережевих адміністраторів для забезпечення безперебійної роботи та безперервності бізнесу. Це баштове ДБЖ з подвійним перетворенням на 10 кВА забезпечує чисту синусоїдальну напругу для підтримки критично важливої електроніки під час перебоїв в електромережі. SRV поставляється з 3-провідним клемним входом та виходом (1P+N+E).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 кг |
| Входное напряжение | 110-300 В/(при 60% навантаженні), 176-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 10000 Вт |
| Захист | IP 20 |
| Макс. вихідна потужність | 10000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 68.5х19х44.7 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 213 321 ₴






