Eaton Джерело безперебійного живлення 5E G2, 1200VA/660W, USB, 4xSchuko
- В наличии
- Код: 5E1200UD
8 580 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E1200UD 5E G2 - це надійний і ефективний пристрій, розроблений для захисту електроніки від відключень електроживлення. Цей пристрій ідеально підходить для використання в домашніх умовах, офісах або невеликих бізнес-системах, де забезпечення неперервного живлення є критично важливим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.4 кг |
| Входное напряжение | 140-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 660 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Регулировка напряжения | 1 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 330х180х133 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 8 580 ₴




