

Eaton Джерело безперебійного живлення 5SC, 1500VA/1050W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 8xC13
- В наличии
- Код: 5SC1500IR
40 110 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Доступний і надійний захист електроживлення для серверів, що використовуються в малому бізнесі. Новий інтерфейс із РК-дисплеєм відображає точні значення вхідної та вихідної напруги, навантаження, заряду батареї та розрахункового часу автономної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.78 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Діапазон вхідної напруги | 184-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1050 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 87 x 440 x 400 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
Информация для заказа
- Цена: 40 110 ₴




