


Digitus Джерело безперебійного живлення All-in-One 800VA/480W, LED, 4xSchuko/3xC13, RJ45, USB
- Готово к отправке
- Код: DN-170111
3 700 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лінійні інтерактивні моделі ДБЖ забезпечують захист від відключення електроенергії, пошкоджень від перенапруг, втрати даних та багато іншого. Лінійна інтерактивна серія виділяється своєю зручною роботою, високим рівнем продуктивності та безпекою завдяки вбудованому мікропроцесорному блоку управління. Захистіть себе від втрати даних та пошкодження пристроїв дому та офісу. Зберігайте свої пристрої з функцією AVR, яка завжди автоматично забезпечує потрібну напругу та запобігає перенапрузі. Ця серія ДБЖ оснащена додатковими функціями безпеки, захистом від перевантаження, захистом від розрядження та перезарядкою, а також функцією холодного пуску та енергозбереженням. З системою USV втрати даних та збитки - це минуле.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Ефективна вихідна потужність | 480 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 800 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 285 x 202 x 90 |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Входное напряжение | 220 В, 240 В |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Захист | звукова сигналізація, захист від перенапруги, захист від розрядки/перезарядки |
| Bстановлено батарей | 1 шт |
| Час перемикання на батарею | 2 мс /- 6 мс |
| Час повної зарядки | 480 хв /6-8 годин (0-90% заряду) |
Информация для заказа
- Цена: 3 700 ₴




