



APC Джерело безперебійного живлення Smart-UPS 1000VA/700W, RM 2U, LCD, USB, SmartConnect, 4xC13
- В наличии
- Код: SMT1000RMI2UC
47 094 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це ДБЖ APC Smart-UPS призначене для ІТ-фахівців або мережевих адміністраторів для забезпечення безперебійної роботи та безперервності бізнесу. Лінійно-інтерактивне ДБЖ для монтажу в стійку, 2U, потужністю 1000 ВА забезпечує чисту синусоїдальну напругу для підтримки критично важливої електроніки під час перебоїв в електромережі. Воно оснащене входом IEC 320 C14, 4-ма виходами IEC 320 C13 і 2-ма перемичками IEC.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28.18 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Входное напряжение | 151-302 В |
| Ефективна вихідна потужність | 700 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 85х480х475 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 47 094 ₴




