Eaton Джерело безперебійного живлення 9SX, 3000VA/2700W, LCD, USB, RS232, 8xC13, 1xC19
- В наличии
- Код: 9SX3000I
96 864 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 3000i (9SX3000I) потужністю 3000 ВА класу On-line c подвійним перетворенням забезпечить максимальний рівень захисту підключеного обладнання. Синусоїдальна вихідна напруга у всіх режимах роботи і нульовий час перемикання на акумулятори. Топологія подвійного перетворення постійно контролює вхідну мережу і регулює напругу і частоту. Вбудований лічильник заміни батарей та енергоспоживання в кіловат-годинах. Широкі можливості з дистанційного моніторингу та управління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 8 шт |
| Вес | 33.4 кг |
| Время работы при полной нагрузке | 6 хв |
| Входное напряжение | 230 В/за замовчуванням (200/208/220/230/240/250 В) |
| Діапазон вхідної напруги | 200-276 В/без зниження номінальної потужності (до 140-276 В зі зниженням потужності) |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Захист | функція автовідключення |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 346 x 214 x 412 |
| Спотворення вихідної напруги | 3 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16 хв |
Информация для заказа
- Цена: 96 864 ₴









