Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.6 кг |
| Висота ( unit ) | 1 U |
| Діапазон вхідної напруги | 150-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 770 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1150 ВА |
| Розеток з резервом | 6 шт /объединенные в 2 группы с возможностью удаленного управления |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 432x438x501 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 35 766 ₴




