


APC Джерело безперебійного живлення Smart-UPS 750VA/500W, RM 2U, LCD, USB, SmartConnect, 3xC13
- В наличии
- Код: SMT750RMI2UC
37 332 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 750VA/500W, RM 2U, LCD, USB, SmartConnect, 3xC13 - це надійне рішення для забезпечення безперебійного живлення пристроїв. Завдяки потужності 750VA/500W воно забезпечує надійний захист у разі відключення електроенергії. Оснащений LCD-дисплеєм для моніторингу стану живлення та роз'ємами USB і SmartConnect для зручного управління та з'єднання. Завдяки компактному дизайну і можливості монтажу в стійку висотою 2U він ідеально підходить для використання в серверних приміщеннях або офісах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.27 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Время работы при полной нагрузке | 5 хв |
| Входное напряжение | 151-302 В |
| Ефективна вихідна потужність | 500 Вт |
| Захист | захист від сплесків напруги, фільтрація шумів |
| Макс. вихідна потужність | 750 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 89 х 432 х 406 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16 хв |
Информация для заказа
- Цена: 37 332 ₴




