APC Джерело безперебійного живлення Smart-UPS Online 5000VA/4500W, RM 3U, LCD, USB, RS232, 6x13, 4xC19
- В наличии
- Код: SRT5KRMXLI
262 131 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS Online 5000VA/4500W, RM 3U з LCD-дисплеєм, USB та RS232, 6 розетками C13 та 4 розетками C19 - потужний і надійний пристрій для постійного електроживлення обладнання. З потужністю 5000 ВА та вихідною потужністю 4500 Вт, це джерело живлення забезпечує високий рівень захисту від відключень електропостачання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54.4 кг |
| Висота ( unit ) | 3 U |
| Время работы при полной нагрузке | 4 хв /хв |
| Входное напряжение | 230 В |
| Гаряча заміна акумулятора | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 160-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 4500 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 5000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 130 x 432 x719 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | безперервної дії (online) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час повної зарядки | 90 хв /(типовий час перезарядження ) |
Информация для заказа
- Цена: 262 131 ₴











