



Eaton Джерело безперебійного живлення 9SX, 2000VA/1800W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 8xC13
- В наличии
- Код: 9SX2000IR
75 144 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДБЖ Eaton 9SX2000iR - це рішення, призначене для невеликих серверних кімнат і центрів обробки даних. Це висококласне рішення забезпечує повний захист підключених пристроїв за допомогою онлайн-технології подвійного перетворення від перебоїв і стрибків напруги.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26.5 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Входное напряжение | 200-276 В/(до 140-276 В зі зниженням потужності) |
| Ефективна вихідна потужність | 1800 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 2000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86,5 x 438 x 608 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 75 144 ₴




