


Eaton Джерело безперебійного живлення 5PX G2, 1500VA/1500W, RT2U, LCD, USB, RS232, 8xC13
- В наличии
- Код: 5PX1500IRT2UG2
52 518 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пристрій безперебійного живлення - це надійне рішення для захисту техніки від раптового зникнення постачання енергії, збоїв у живленні чи перепадів напруг. Вони можуть служити резервним джерелом енергії для техніки, щоб користувач мав час зберегти роботу, документи, провести транзакції, а також запобігати пошкодженням техніки внаслідок збоїв у електропостачанні чи стрибків напруги.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22.4 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Входное напряжение | 150-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1500 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 85,5 x 438 x 448 |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 52 518 ₴




