

2E Джерело безперебійного живлення RE1200, 1200VA/720W, RM 3U, LCD, USB, 2xSchuko
- В наличии
- Код: 2E-RE1200
6 498 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 2 шт /12В / 7 Aг |
| Вес | 11.6 кг |
| Висота ( unit ) | 3 U |
| Входное напряжение | 162-295 В |
| Ефективна вихідна потужність | 720 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Розеток з резервом | 0 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 132x308x438 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 6 498 ₴




