


Digitus ДБЖ Line-Interactive, 600VA/360W, LED, 2xSchuko, RJ11, USB
- В наличии
- Код: DN-170063
3 400 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення DIGITUS® у компактному корпусі оснащені чудовим функціоналом контролю мікропроцесора, завдяки чому гарантується висока надійність. Інтуїтивно зрозуміле управління забезпечує високу продуктивність комерційних та офісних комп'ютерних систем та захист від втрати та пошкодження даних. Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення DIGITUS® мають безліч переваг: захист від перевантаження, розрядки та перезаряджання, функція «холодного запуску», енергозбереження, система звукових сигналів тривоги тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.35 кг |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Ефективна вихідна потужність | 360 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 600 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 142 x 101 x 298 |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Входное напряжение | 230 В |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда/імітація |
Информация для заказа
- Цена: 3 400 ₴




