Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення DIGITUS® у компактному корпусі оснащені чудовим функціоналом контролю мікропроцесора, завдяки чому гарантується висока надійність. Інтуїтивно зрозуміле управління забезпечує високу продуктивність комерційних та офісних комп'ютерних систем та захист від втрати та пошкодження даних. Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення DIGITUS® мають безліч переваг: захист від перевантаження, розрядки та перезаряджання, функція «холодного запуску», енергозбереження, система звукових сигналів тривоги тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.1 кг |
| Входное напряжение | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Регулировка напряжения | 1 /10% |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 198 x 158 x 380 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда/імітація |
Информация для заказа
- Цена: 8 100 ₴







