Digitus ДБЖ Line-Interactive, 1000VA/600W, LCD, 4xSchuko, RJ45, RS232, USB
- Готово к отправке
- Код: DN-170074
6 200 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DIGITUS® Line-Interactive UPS мають компактні розміри та чудове мікропроцесорне керування, що гарантує високу надійність. Завдяки зручній експлуатації вони забезпечують високопродуктивний захист для вашого бізнесу та офісних комп’ютерних систем від втрати та пошкодження даних. Такі функції, як захист від перевантаження, розряду та перезаряду, функції холодного пуску та функції енергозбереження, а також система акустичної сигналізації — це лише деякі переваги блоків ДБЖ DIGITUS® Line-Interactive.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.8 кг |
| Входное напряжение | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Ефективна вихідна потужність | 600 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Регулировка напряжения | 1 /10% |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 162 x 150 x 338 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда/імітація |
Информация для заказа
- Цена: 6 200 ₴









