



FSP Джерело безперебійного живлення FP2000, 2000VA/1200W, LED, 6xC13
- В наличии
- Код: PPF12A0822
9 720 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лінійно-інтерактивний ДБЖ серії FP забезпечує стабільний та надійний захист обладнання. Ідеально підходить для домашнього використання користувачів ПК та малого бізнесу. Для особистого, ігрового та комерційного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FSP Group |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 2 шт /12 В / 9 А*год |
| Вес | 10.6 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1200 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 2000 ВА |
| Розеток з резервом | 6 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 182 x 130 x 320 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 9 720 ₴




