



FSP Джерело безперебійного живлення iFP2000, 2000VA/1200W, LCD, USB, 4xSchuko
- В наличии
- Код: PPF12A1603
9 900 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія iFP оснащена автоматичним регулюванням напруги для зменшення впливу нестабільної напруги на обладнання. Функції інтелектуального ДБЖ також можуть забезпечувати живлення під час перебоїв в роботі, а батарея автоматично заряджається при відновленні подачі електроенергії. Інтелектуальне ДБЖ FSP може забезпечити обладнання безперебійним живленням в будь-який час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FSP Group |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 2 шт /12 В / 9 А*год |
| Вес | 11 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1200 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 2000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 18.2 x 13 x 32 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 18 хв/при 25% навантаженні |
Информация для заказа
- Цена: 9 900 ₴




