



APC Джерело безперебійного живлення Easy UPS BVX 1600VA, IEC
- В наличии
- Код: BVX1600LI
9 600 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
APC Easy UPS 1600VA представляє з себе лінійно-інтерактивне (line-interactive) джерело безперебійного електроживлення - забезпечує стабілізацію напруги на виході за рахунок наявності автоматичного регулятора напруги (AVR), частота при цьому не змінюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.2 кг |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1600 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 140 x 390 |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Входное напряжение | 230 В |
| Час роботи при половинному навантаженні | 7.08 хв |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Роз'ємів з резервом | 6 шт |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Время работы при полной нагрузке | 1 хв |
| Час повної зарядки | 480 хв |
Информация для заказа
- Цена: 9 600 ₴




