
FSP Джерело безперебійного живлення Champ 1K RM, 1000VA/900W, RT2U, LCD, USB, 6xС13
- В наличии
- Код: PPF9001404
18 860 ₴
FSP Джерело безперебійного живлення Champ 1K RM, 1000VA/900W, RT2U, LCD, USB, 6xС13В наличии
18 860 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
FSP Champ - це версія онлайн-ДБЖ з подвійним перетворенням високої щільності з вихідним коефіцієнтом потужності, що досягає 0,9, та режимом ECO для енергозбереження. Champ також має комунікаційні порти USB та RS-232 у стандартній комплектації із вбудованим інтелектуальним слотом для додаткових адаптерів, перетворювачів протоколів та контактних карток. ДБЖ FSP Champ 1000 ВА (900 Вт) у форм-факторі RACK/TOWER.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FSP Group |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 2 шт /12 В / 9 А*год |
| Время работы при полной нагрузке | 3 хв |
| Діапазон вхідної напруги | 180-300 В/120-300V@50% load |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 88 х 438 х 310 |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | подвійне перетворення |
| Час повної зарядки | 4 хв /90% |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9 хв |
Информация для заказа
- Цена: 18 860 ₴


