FSP Джерело безперебійного живлення Champ 3K RM, 3000VA/2700W, RT2U, LCD, USB, 6xС13
- В наличии
- Код: PPF27A1105
37 310 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
FSP Champ CH-1103RS - онлайн джерело безперебійного живлення, придатне для використання із серверами, мережевим обладнанням і касовими терміналами. ДБЖ не підтримує під'єднання зовнішніх батарейних блоків. Для заміни основної батареї потрібно вимкнути ДБЖ. Модель оснащена LCD екраном. Підключення до комп'ютера здійснюється через інтерфейси USB і RS-232.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FSP Group |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 6 шт /12 В / 9 А*год |
| Вес | 29.3 кг |
| Время работы при полной нагрузке | 3 хв |
| Входное напряжение | 180-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 88 х 438 х 630 |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | подвійне перетворення |
| Час повної зарядки | 4 хв /90% |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9 хв |
Информация для заказа
- Цена: 37 310 ₴




