
Eaton Джерело безперебійного живлення 5P 1550i
- В наличии
- Код: 9210-6385
31 500 ₴
Eaton Джерело безперебійного живлення 5P 1550iВ наличии
31 500 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДБЖ Eaton 5P – це інтегроване рішення резервного живлення корпоративного класу з гнучкістю для підтримки мережевих шаф, серверних кімнат, розподілених ІТ-середовищ та периферійних обчислювальних середовищ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.6 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 150-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1100 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1550 ВА |
| Розеток з резервом | 8 шт /IEC 320 C13 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 230x150x445 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
Информация для заказа
- Цена: 31 500 ₴


