
Eaton Джерело безперебійного живлення 5SC, 1500VA/1050W, LCD, USB, RS232, 8xC13
- В наличии
- Код: 5SC1500i
28 440 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лінійно-інтерактивні ДБЖ Eaton 5SC забезпечує доступний і надійний захист для серверів невеликих підприємств при необхідності установки в обмеженому просторі. ДБЖ 5SC оснащені панеллю з ЖК-дисплеєм для контролю стану і результатів вимірювань в реальному часі і видають чисту синусоїдальну напругу для живлення високочутливої сучасної IT-апаратури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.2 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 184-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1050 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Розеток з резервом | 8 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 210x150x410 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 28 440 ₴




