Eaton Джерело безперебійного живлення 5P, 850VA/600W, LCD, USB, RS232, 6xC13
- В наличии
- Код: 5P850i
17 832 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новий Eaton 5P відноситься до наступного покоління лінійно-інтерактивних ДБЖ потужністю 650-1550 ВA з функціями вимірювання електроенергії, обладнаних РК-дисплеєм з розширеними можливостями відображення. Він ідеально підходить для захисту IT і мережевого устаткування - серверів, комутаторів, маршрутизаторів і накопичувачів даних, що встановлюються в стійку для сервера або мають корпус типу "вежа".
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.4 кг |
| Діапазон вхідної напруги | 150-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 600 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 850 ВА |
| Розеток з резервом | 6 шт /объединенные в 2 группы с возможностью удаленного управления |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 230x150x345 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 17 832 ₴




