Онлайнова система захисту живлення з подвійним перетворенням, високою енергетичною щільністю та нарощуванням тривалості автономної роботи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31.3 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Время работы при полной нагрузке | 4 хв |
| Входное напряжение | 230 В |
| Гаряча заміна акумулятора | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 100-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 85 х 432 х 635 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | безперервної дії (online) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодный старт | 1 |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11.8 мин |
Информация для заказа
- Цена: 189 684 ₴






