



APC Джерело безперебійного живлення Smart-UPS Online 2200VA/1980W, RT 2U, LCD, USB, RS232, 8x13, 2xC19
- В наличии
- Код: SRT2200XLI
105 531 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Онлайнова система захисту живлення з подвійним перетворенням, високою енергетичною щільністю та нарощуванням тривалості автономної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Время работы при полной нагрузке | 3.9 хв |
| Входное напряжение | 220 В, 230 В, 240 В |
| Діапазон вхідної напруги | 160-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1980 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, захист батарей від глибокого розряду, захист від перенапруги |
| Макс. вихідна потужність | 2200 ВА |
| Регулировка напряжения | 1 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 432 x 85 x 584 мм |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | безперервної дії (online) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодный старт | 1 |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11.6 мин |
Информация для заказа
- Цена: 105 531 ₴




