
Eaton Джерело безперебійного живлення 5P, 1550VA/1100W, RM 1U, LCD, USB, RS232, 6xC13
- В наличии
- Код: 5P1550iR
44 286 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана модель-це лінійно-інтерактівний ДБЖ нового покоління потужністю 1550 ВА з РК дисплеєм і функціями вимірювання енергії. 5P - це ідеальне ДБЖ для захисту телекомунікаційного і мережевого обладнання, такого як сервери, комутатори, маршрутизатори і системи зберігання даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19.1 кг |
| Висота ( unit ) | 1 U |
| Время работы при полной нагрузке | 4 хв /хв |
| Діапазон вхідної напруги | 150-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1100 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, Захист від високовольтних імпульсів |
| Макс. вихідна потужність | 1550 ВА |
| Регулировка напряжения | 1 /до 200В / 208В / 220В / 230В / 240В |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 43.2 x 438 x 554 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 13 хв/(550 Вт) |
Информация для заказа
- Цена: 44 286 ₴




