
Электроскутер CityCoco Connect 2 - съемная батарея 2000\25 (Сборка под Европу)
- В наличии
- Код: EB-04421
72 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Электроскутер CityCoco Connect - это аналог модели CityCoco Ride. Этот электроскутер создан для тех, кто живет в городе и имеет проблемы с зарядкой аккумулятора.
Огромным преимуществом CityCoco Connect является его быстросъемный аккумулятор, который с легкостью можно заряжать дома, в офисе, в магазине прочее.
Почему права на электромотоцикл - не нужны?| Батарея: | Швидкознімна 60V 12/16,5/20Ah (вибір аккумулятора під характеристиками) |
| Номінальна потужність двигуна: | 1000W/1500W/2000W (можливий вибір двигуна, див. під характеристиками) |
| Пікова потужність: | 1300W/1800W/2400W |
| Гальмівна система: | гідравлічні дискові гальма |
| Амортизатори: | передні, задні |
| Сигналізація: | є, з можливістю блокування коліс |
| Дисплей на кермі: | є, спідометр, індикація заряду аккумулятора |
| Поворотники і дзеркала: | є |
| Фари: | передня і задня світлодіодні |
| Друге сидіння: | є, знімне |
|
Пробіг на швидкості 30 км/год: |
37 км з аккумулятором 12Ah 53 км з аккумулятором 16,5Ah 65 км з аккумулятором 20Ah |
|
Пробіг на швидкості 60 км/год: |
32 км з акумулятором 16,5Ah 38 км з аккумулятором 20Ah |
| Максимальна швидкість: |
35 км/год з двигуном 1000W 40 км/год з двигуном 1500W 60 км/год з двигуном 2000W |
| Обертаючий момент: |
1000W - 63нм, 1500W - 90нм, 2000W - 110нм |
| Максимальне навантаження: | 1000W до 140 кг, 1500W до 150 кг, 2000W до 180кг |
| Кліренс | 19 см |
| Кут підйому в гору: | 1000W до 14°,1500W до 18°,2000W до 21° |
| Розміри байка: | 180х110х80см (зі знятим кермом 180х87х45см) |
| Вага байка: | 55-64кг в залежності від конфігурації |
Информация для заказа
- Цена: 72 000 ₴




