Характеристики:
- Модель № YS-800 (10L) ;
- Потік кисню: 1–10 л/хв;
- Чистота кисню: 93% ± 3%;
- Вихідний тиск: 0.04 - 0.06 Атм
- Електромережа: AC 220 В /50 Гц
- Робочий шум (дБ): <60дБ (А);
- Потужність споживання: <800 Вт;
- Вага нетто: 19,2 кг;
- РК дисплей: нормальний, загальний час роботи, високий / низький тиск, низький рівень кисню (опція), потреба у технічному обслуговуванні;
- Тривога: відмова подання кисню, високий / низький тиск;
- Робоча температура: 5 ° С – 40 ° С;
- Розміри (Д × Ш × В): 335 x 320 x 620 мм ;
- Класифікація обладнання: Клас II Тип B;
Рік виготовлення – 2021;
Гарантійний термін – 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная производительность кислорода | 10 литр/мин |
| Минимальная производительность кислорода | 1 литр/мин |
| Насыщенность потока кислородом | 93 % |
| Питание | Сеть 220В |
| Погрешность | ±3% |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Частота | 50 GHz |
| Производитель | Атма |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Высота | 62 см |
| Длина | 33 см |
| Ширина | 32 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атма |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 29 000 ₴




