Потужність = 300мл\година
| Тип | Зволожувач повітря |
| Площа приміщення | 42 кв.м |
| Метод зволоження | Холодне випаровування |
| Ємність резервуара для води | 3 л |
Функції
| Oчищення | ![]() |
| Зволоження повітря | ![]() |
| Додатково | Нічний режим роботи |
| Цифровий дисплей | |
| Таймер |
Фізичні
| Потужність | 25 Вт |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | чорний /бронза |
| Габарити | 25 х 25 х 37.5 см |
| Вага | 2.61 кг |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Вага | 3.86 кг |
| Об'єм | 0.0423 м3 |

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Встроенный гигростат | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем резервуара для воды | 3 л |
| Рекомендуемый объем помещения | 42 куб. м |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Традиционный |
| Тип управления | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴





