Дитячий 4-х колісний велосипед, для дівчаток. Стильнє забарвлення і малюнки, сподобаються маленьким принцесам від 4 років. Рама виконана з високо вуглецевої сталі, міцна і легка. 16 "колеса з широкою гумою, стійкі на будь-якому покритті. Додаткові колеса можна легко зняти, коли дівчинка навчиться кататися на двоколісному велосипеді. Завдяки тому, що кермо і сидіння регулюються по висоті, ви зможете точно налаштувати висоту під зріст. М'яке сидіння, зручне для поїздок. Геометрія рами розроблена для посадки в будь-якому одязі. Ланцюг закритий захисним щитком, щоб одяг не потрапив в неї. Колеса обладнані бризговиками, щоб пил і бруд не бруднили велосипедиста. Ободні гальма дозволять швидко і безпечно зупинити велосипед.
Гарантія на матеріал і зварювання рами становить 5 років. Гарантія на комплектуючі становить 6 міс., з дати продажу.


| Рама | |
| Рама | 16" рама стальная на рост 101-115 см |
| Вилка | стальная |
| Компоненти | |
| Педаль | Alloy |
| Седло | Trinx Child |
| Руль | Trinx Flat |
| Касета | 16Т |
| Цепь | Kmc |
| Тормоза | V-Brake |
| Шины | 16"*2.40" |
| Диаметр колеса | 16" |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Princess |
- Цена: 4 064 ₴







