Яскравий жіночий велосипед для міста.
Зручний прогулянковий велосипед на легкій алюмінієвій рамі.
26 "колеса зібрані на подвійних ободах.
Пересувайтесь швидко і легко по будь-якому дорожньому покритті: асфальту, ґрунтовій дорозі, піску.
Трансмісія SHIMANO на 7 швидкостей, дозволить розвивати достатню швидкість і вибрати необхідне навантаження для кожної ділянки дороги.
На велосипеді встановлені прості і надійні в експлуатації ободниє гальма.
Рама занижена для зручної посадки на велосипед, навіть в повсякденному одязі вам буде зручно і легко їхати.
Ланцюг закрит захисним щитком, для запобігання попадання в неї елементів одягу, а так само захисту велосипедиста від забруднення. на комфортному і широкому сидінні, ви зможете легко і невимушено проїхати на тривалий відстань.
Гарантія на матеріал і зварювання рами становить 5 років. Гарантія на комплектуючі становить 6 міс. з дати продажу.
| Рама | |
| Рама | Trinx Lady Алюминиевая 15" |
| Вилка | стальная |
| Компоненти | |
| Педаль | Alloy |
| Седло | Trinx Comfort |
| Руль | Trinx Alloy Flat |
| Трансміссія | |
| Манетки | SHIMANO ASLRS35R7AT |
| Передняя перекидка | SHIMANO TY-300 |
| Задняя перекидка | Shimano TZ-500 |
| Касета | MF-TZ500-7,7-SPEED |
| Цепь | M50 |
| Шатуны | HDL-L122,1/2*3/32"*40T*170L |
| Тормоза | Ободные VBR-207A-1 |
| Колеса | |
| Втулки | Alloy |
| Обода | TRINX Алюминиевые с двойной стенкой |
| Шины | 26"*1-3/8" |
| Диаметр колеса | 26" |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shimano |
- Цена: 12 500 ₴






